Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Клер Фой та Бенедикт Камбербетч екранізують новелу Migrations

Книга зосереджена на історії пошуку жінками спокути у світі, який стикається з повільною смертю від зміни клімату.

Бенедикт

Нещодавно компанія Бенедикта Камбербетча SunnyMarch здобула права на екранізацію новели Шарлотти Мак-Ко́негі Migrations. Багато студій боролися за право зняти фільм за цією історією, але авторка надала перевагу саме цій.

Головну роль у картині зіграє Клер Фой, яка виконала роль королеви Вікторії в серіалі «Корона». Також акторка виступить виконавчим продюсером, а Бенедикт Камбербетч продюсує картину разом з Адамом Акландом і Лією Кларк.

Новела, видана Flariton Books, зосереджена на героїні Френні Стоун, яка відстежує, якою може бути остаточна міграція арктичних крячків. Коли вона пробирається до невеликого судна невдалих рибалок і вирушає в одісею бурхливими морями, її темне минуле любові, втрат, злочинів і материнства розгортається в оді з дикими місцями.

Шарлотта створила абсолютно унікальну і красиву історію з чарівною жінкою. Я не могла би бути більш задоволена або схвильована, щоби допомогти принести цей воістину чудовий роман на екран.

Актриса Клер Фой

Клер Фой отримала міжнародне визнання, а також «Еммі» та «Золотий глобус» за свою роль королеви Єлизавети II у серіалі «Корона» від Netflix. Також вона зіграла головну роль разом із Бенедиктом Камбербетчем у драмі Louis Wain, яка вийде у 2021 році. Цей фільм також був створений у співавторстві SunnyMarch. Саме тоді сторони обговорили можливості для подальшої співпраці.

Ми шукали можливість знову співпрацювати з Клер над чимось особливим, що досліджує великі теми і пропонує Клер можливість зобразити персонажа, подібного якому ми не бачили раніше. Ми раді, що знайшли його в новелі Шарлотті. Разом ми сподіваємося принести вам щось надзвичайне.

Продюсер Лія Кларк

На момент публікації новини картина знаходиться на етапі написання сценарію. Хоча компанія SunnyMarch має на меті випустити фільм у 2022 році.