😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Колишні розробники Ghost of Tsushima та Starcraft 2 об’єдналися та анонсували нову гру

Схоже, на нас чекає новий Dark Souls-like проєкт.

Mortal Shell

Незалежна студія Cold Symmetry, до якої увійшли колишні розробники Ghost of Tsushima та Starcraft 2, анонсувала гру під назвою Mortal Shell. Виглядає вона так, наче в ній зібрали всі найкращі аспекти Dark Souls, додали креативу та власного бачення, сюжет тощо, і перетворили на абсолютно новий проєкт. До речі, самі творці також підтверджують, що в їх грі ґеймери знайдуть усі найкращі сторони souls-like ігор у покращеному вигляді.

У Mortal Shell гравці стануть порожньою оболонкою. Це таке-собі створіння без імені та навичок. Ця сутність відгукується на заклик «Темного батька», і починає шукати святилища. Звичайно, на шляху чекає безліч ворогів. Таким чином, можна буде, фактично, приймати вигляд переможених противників, забирати їхній досвід та зброю.

Усі вкрадені образи можна покращувати. Проте, добути нові можна тільки в бою. Ну і звичайно, хардкорність на місці! Вороги зможуть винести вас доволі швидко, якщо ви не зможете зрозуміти їх стиль бою та навички. До речі, розробники обіцяють повну нелінійність сюжету.

Реліз проєкту заплановано на осінь 2020-го року. Гра вийде на PC, PlayStation 4 та Xbox One. Сторінка в Steam у неї вже є.