😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Компанія Ring випустить унікального літаючого дрона-охоронця

Реальний футуристичний патруль у вашому домі!

дрон

Компанія Ring, яка є дочірньою від Amazon, займається виробництвом пристроїв для «Розумного дому». Цього разу вона представила спеціального автономного дрона під назвою Always Home Cam. Він призначений для використання в приміщеннях.

Собою пристрій представляє літаючу камеру спостереження. Вона може транслювати зображення на смартфон, коли власника немає вдома. Дрону потрібно задати маршрут, за яким він буде «патрулювати» приміщення. Потім він активується або спеціальною командою, або ж автоматично від системи безпеки Ring, яка спрацьовує при проникненні до приміщення.

Після того, як дрон облітає заданий маршрут, він повертається до свого блоку зарядки. Пропелери дрона закриті, аби він не міг нічого пошкодити через можливе зіткнення. Проте, аби таких зіткнень не було, у ньому є система, що дозволяє йому облітати перешкоди, що несподівано з’являються на його шляху.

Розробники планують, що їхнє творіння може допомогти не тільки у випадку пограбування, але і просто тоді, коли потрібно себе заспокоїти. Наприклад, так можна перевірити, чи вимкнули ви праску перед виходом. Камера пристрою записує відео в 1080р та вмикається тільки при польоті. У продаж дрон має поступити у 2021-му році, а коштуватиме він 250 доларів.