Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Konami рекомендує фанатам Silent Hill не сподіватися на чутки про нову частину

Схоже, на щось сподіватися поки не варто. Хоча, є тут і деякі цікаві натяки...

Sillent Hill

Останнім часом чутки навколо Silent Hill тільки зростають. Та й самі творці франшизи не допомагають цьому протистояти, а тільки «підливають масла у вогонь». Нагадаємо, що наприкінці липня на офіційній сторінці Konami в Twitter з’явився доволі цікавий пост.

Закрийте очі. Завжди страшно. Сирена Silent Hill 2.

Схоже, представники компанії зовсім не оцінили ризики такого посту. Фанати просто засипали їх допитами і сподіваннями на щось цікаве. Проте, відповідь була зовсім не такою, на яку вони розраховували.

Інтернет, давай легше. Ми дивилися стрім Dead By Daylight і вирішили поділитися звуком і відчуттям, коли на тебе йде полювання. Ми не будемо прибирати твіт, тому що просто хотіли порадувати шанувальників.

Ми вибачаємося, якщо це привернуло помилкові надії. Будь-які офіційні новини в першу чергу з’являться на @SilentHill, якомусь заході чи щось на зразок того. Не від нас…

Цікаво й те, що у своєму пості компанія посилається на новий акаунт Silent Hill у Twitter, який навіть не верифіковано. З’явився він тільки цього липня. Проте, таке підтвердження його офіційності від компанії й те, що його тільки створили, підштовхнуло фанатів на формування ще більшої кількості теорій та чуток.

Проте, у будь-якому разі, що завгодно може трапитися на одному з майбутніх ігрових заходів. Отже, залишається лише чекати.