😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Коронавірус VS Джеймс Бонд: «Не час помирати» знову відклали

Долю картини про агента 007 повторив і новий фільм серії «Форсаж», проте, через самого ж «Джеймса Бонда».

Джеймс Бонд

Новий фільм про агента 007 мав би вийти ще у квітні цього року. Проте там, через уже діставшу всіх і кожного епідемію, його відклали до 19 листопада. Проте, тепер Metro-Goldwyn-Mayer вирішила знову відсунути проєкт. Тепер картина очікується аж 2 квітня 2021-го року.

Аналітики до цього оцінювали збитки від першого відкладення в 30–50 млн доларів. Про друге й говорити не варто. Проте, творці фільму вважають, що на фоні не дуже приємних зборів «Тенету», не варто квапитися з випуском картини. Справа в тому, що за місяць після виходу фільм Нолана зібрав у світі 285 млн доларів, а витрачено на нього було 200 млн доларів. Не найкращий результат.

No Time to Die

«Не час помирати» стане вже 25 фільмом про Джеймса Бонда, й останнім, у якому головну роль гратиме Деніел Крейґ.

У п’ятницю також стало відомо, що студія Universal знову перенесла дату прем’єри «Форсажу 9» на 28 травня 2021 року. Переїзд більше ніж на місяць був зумовлений зрушенням дати якраз нової частини «Джеймса Бонда». Справа в тому, що компанія не хотіла напряму зіштовхувати в боротьбі за глядачів ці картини.

F9 Still 6 - Publicity - H 2020

Ще в березні 2020 року «Не час помирати» та «Форсаж 9» були одними з перших фільмів, які перенесли свої дати прем’єр через пандемію коронавірусу. З того часу вони вже декілька разів переносилися.