Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Користувачі PS5 можуть залишитися без ігор із PS4

Схоже, тут один бал на користь Xbox Series X з її Smart Delivery.

Sony

Протистояння консолей продовжується. Компанії Microsoft та Sony вже представили своє наступне покоління. Продовжуємо порівнювати їх трохи детальніше.

Розробники Xbox Series X повідомили, що їхня консоль матиме функцію Smart Delivery. Така «фішка» дозволяє купити гру для Xbox One та отримати її покращену версію для Xbox Series X. Підтримувати таку функцію зможуть не всі ігри для консолі, але, принаймні, тайтли Xbox Game Studios зможуть.

Японське відділення Gmespark дізналося від Sony, що подібного у PS5 не буде. Тобто, влаштованих програм для такого переносу не планується. Проте, дещо цікаве таки є. У випадку, якщо розробники погодяться оновлювати свої ігри для PS5, то Sony збирається підтримувати їх власноруч, і купувати наново версію для наступного покоління користувачам не доведеться. Звичайно, якщо вони придбали раніше гру для PS4.

Отже, ситуація наступна: якщо розробники масово погодяться на розробку PS5-версій своїх ігор, то різніці між конкуруючими консолями в цьому питанні майже не буде. Проте, якщо творці не захочуть нічого робити, то Sony може програти в цьому питанні.

Консолі наступного покоління мають з’явитися в продажі вже наприкінці цього року.