😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Крістофер Нолан уперше прокоментував збори свого фільму «Тенет»

До цього Warner Bros. доволі низько оцінила успіхи картини.

tenet

Видання Los Angeles Tomes взяло інтерв’ю в режисера Крістофера Нолана. Під час нього він уперше висловився про збори «Тенета». На відміну від Warner Bros., Нолан задоволений прокатом картини. Проте він не відхиляє небезпеку для кінематографу в умовах пандемії.

Нагадаємо, що «Тенет» зібрав на світовому ринку 350 млн доларів. Проте, якщо брати до уваги тільки американський сегмент, то цей експеримент можна вважати провальним. Усе ж таки в умовах пандемії режисер вважає збори картини вражаючими, і якби не локдаун, то за його думкою, він зібрав би значно більше.

Warner Bros. випустила «Тенет», і я дуже радий, що фільм зібрав майже 350 мільйонів доларів. Але мене турбує, що Голлівуд зробив неправильні висновки про його збори. Вони дивляться не туди: вони могли б звернути увагу, де «Тенет» домігся успіху і зробити висновки, як його прокат вплине на збори їх фільмів.

Але замість цього вони роблять акцент лише на те, що «Тенет» не виправдав очікувань по зборах до пандемії коронавірусу. Вони використовують його як привід, щоби кінотеатри взяли на себе всі збитки від локдауна, а не намагаються адаптуватися — або, іншими словами, перебудувати свій бізнес.

Крістофер Нолан

Режисер також звернувся й до глядачів, закликаючи їх разом зі студіями адаптуватися до нових умов, адже кінопрокат ніколи не стане таким, як раніше.