😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Крістофер Нолан вирішив розбити справжній «Боїнг» на зйомках фільму «Тенет»

Як не дивно, але так він вирішив зекономити.

Журнал Total Film провів бесіду з режисером «Інтерстеллара» та «Темного лицаря», який тепер займається фільмом «Тенет». Під час розмови Крістофер Нолан зізнався, що в сцені з літаком, який врізається в ангар та вибухає, використали та знищили справжній літак. Тобто, усе це не було якоюсь графікою, а реальний вибух багатотонного літаючого апарату на знімальному майданчику.

Цю сцену можна побачити в другому трейлері фільму. За словами Крістофера Нолана, рішення підірвати літак зумовлене доволі простим фактором — так дешевше. Справа в тому, що зробити таку сцену за допомогою графіки коштує дорожче, ніж викупити один зі списаних у каліфорнійському місті Вікторвілл літаків та розгатити його.

Я планував знімати це за допомогою мініатюр і спеціально відбудованих декорацій, а дещо доопрацювати візуальними ефектами.

Але коли ми почали підраховувати витрати… оідразу стало ясно, що куди простіше купити справжній повнорозмірний літак і зробити все в кадрі наживо, а не будувати мініатюри або використовувати графіку.

Навіть розповідати про це якось дивно — покупка вийшла досить спонтанна.

Крістофер Нолан

Реліз фільму «Тенет» заплановано на 17-те червня, але останнім часом його творці не виражають впевненості у вказаній даті. Окрім того журнал Total Film також оприлюднив ще декілька кадрів із картини.