😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Купа матів та погроза звільнення: Тома Круза «довели» члени знімальної групи

Схоже, нерви актора вже не витримують порушень карантинних заходів із боку знімальної групи. У нас тут аудіозапис із його «виступом».

Том Круз

Сьогодні таблоїд The Sun отримав аудіозапис, на якому чутно «розмову» Тома Круза зі знімальною групою фільму «Місія нездійсненна». За отриманою інформацією, хтось із персоналу якимось чином порушив правила, введені через Covid-19, чим не на жарт вибісив актора, який виступає ще і продюсером фільму.

Актор у процесі нагадав, що зйомки фільму зараз — це приклад, на який буде орієнтуватися індустріям потім. Під час донесення до підлеглих своєї думки актор не цурався нецензурної лексики. Ми наведемо аудіозапис, а також його переклад, але спробуємо трохи уникнути лайки.

Ми — золотий стандарт. У Голлівуді знову почали знімати кіно завдяки нам. Тому що вони вірять у те, що ми робимо. Вечорами я сиджу на телефоні з кожною бісовою студією, зі страховими компаніями, з продюсерами, і вони бачать у нас приклад — приклад, який допомагає їм знімати кіно. Ми створюємо тисячі робочих місць, ви, виродки. Щоби я не бачив такого більше ніколи. Ніколи!

Ось візьміть самі і скажіть усім цим людям, що вони втратять свою роботу і свої будинки, тому що вся індустрія застопорилася. Але це не допоможе їм накрити обідній стіл або заплатити за навчання в коледжі. Ось із якою думкою я лягаю спати щоночі — про майбутнє нашої довбаної індустрії.

Так що, вибачте мене, але мені мало ваших вибачень. Я вже говорив про це, і тепер я вимагаю. Якщо ви не дотримуєтеся правил, ви звільнені. Ми не закриваємо виробництво цього фільму. Ви мене зрозуміли? Ще раз побачу, і ви звільнені.

Вам усе зрозуміло? Ви розумієте, чого я хочу? Ви усвідомлюєте зобов’язання, які в мене є? Я звертаюся до вашого розуму, і якщо ви не в змозі бути розумними і я не зможу зрозуміти вашої логіки, ви звільнені. І все. На цьому все. Я довірився вам, коли взяв вас на роботу.

Нагадаємо, що нещодавно зйомки «Місії нездійсненної 7» уже знову відкладали, коли на майданчику в Італії на коронавірус захворіли 12 людей. Роботу над фільмом поновили тільки два тижні тому у Великобританії, де і зробили цей запис. Прем’єра картини поки й досі запланована на 19 листопада 2021-го року.