Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Left 4 Dead 2 отримав офіційну українську локалізацію у Steam

Кожен із вас може допомогти з її покращенням, якщо знайдуться в ній помилки.

left_4_dead_2

Одна з найвідоміших кооперативних ігор про зомбі отримала українську локалізацію. Left 4 Dead 2 — це шутер від першої особи, де ви берете на себе роль одного з чотирьох уцілілих, і разом ви намагаєтеся врятуватися від величезного натовпу зомбі різних видів. Зазначимо, що в деяких режимах ви можете стати ще й одним із цих ходячих мерців!

Українську локалізацію для гри створили волонтери зі Steam Translation Server ще у 2016-му році. Нещодавно її нарешті перевірили та відредагували професійні перекладачі. Містить вона близько 200 тис слів.

Проте, навіть така довга перевірка не дає 100 % гарантії, що все там правильно. Якщо ви таки вирішите пограти на українській мові, і помітити неточність, то можете повідомити про них на форумі перекладачів Steam Translation Server UA у Steam. До Нового року гра ще має отримати мікрооновлення локалізації, а потім навряд-чи хтось уже буде цим займатися, адже проєкт доволі старий, і його й так підтримують доволі мало.

Якщо у вас українська версія клієнту Steam, то локалізація ввімкнеться автоматично. Якщо цього чомусь не сталося, або ж ви використовуєте клієнт майданчику іншою мовою, то можете вказати в параметрах запуску гри наступне: -language ukrainian. Знайти кнопку для задання параметрів просто: натискаєте правою кнопкою миші на гру => властивості => загальні => встановити параметри запуску.