😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Мадс Міккельсен став на тропу помсти за дружину в трейлері нового фільму «Лицарі справедливості»

Коли виявляється, що «нещасний випадок» із його дружиною був зовсім не збігом обставин, він не збирається лишатися осторонь.

Лицарі Справедливості

Кінокомпанія Nordisk Film представила трейлер свого нового фільму «Лицарі справедливості». Творіння датського режисера Андерса Томаса Йенсена розповість про групу людей, що вирішили самостійно розкрити злочин, який давно всі списали на нещасний випадок.

Головним героєм виступає чоловік на ім’я Маркус. Саме його і грає Мадс Міккельсен. Його дружина загинула в залізнодорожній катастрофі. На перший погляд, це був типовий, хоч і моторошний, збіг обставин. Саме з цим фактом і намагався змиритися Маркус. Проте, одного дня до нього несподівано завітав невідомий математик-любитель, і заявив, що ця трагедія була зовсім не випадковістю, а спланованим злочином. Шукаючи помсти за дружину, Маркус приєднується до групи людей, що вирішили розкрити цей «нещасний випадок».

У фільмі також знялися Ніколас Бро, Ніколай Лі Каас, Ґустав Лінд та Роланд Мюллер. Світова прем’єра запланована на 19 листопада, але коли він доїде до нас, поки сказати важко.