😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мадс Міккельсен висловив бажання поговорити с Джонні Деппом про роль Ґрін-де-Вальда

На даний момент йому цього зробити не вдалося, бо вони навіть не знайомі особисто.

Мадс

Мадс Міккельсен офіційно гратиме Ґрін-де-Вальда в третій частині «Фантастичних звірів» замість Джонні Деппа. Проте, поговорити про таку заміну акторам не вдалося. Проблема полягає в тому, що вони навіть не знайомі особисто. Схоже, Мадс був би не проти побазікати з Джоні щодо цього.

Ні, я його не знаю. Ми бачилися тільки один раз. Хотілось би, аби в мене був його номер, але в мене його, на жаль, немає. Єдине, що я можу зробити, це зв’язати його версію персонажа з моєю — побачимо, що з цього вийде.

Мадс Міккельсен

Що ж до того, наскільки нова версія Ґрін-де-Вальда відрізнятиметься від тої, що ми бачили у двох попередніх картинах, говорити поки важко. За словами Міккельсена, автори поки самі вирішують це питання.

Це буду я, а не він, так що ось вам різниця. Якщо серйозно, то це складне питання, і ми все ще працюємо над ним. Потрібен якийсь зв’язок між двома версіями, і водночас я повинен зробити цього персонажа своїм.

Мадс Міккельсен

Актор зазначив, що вся ця ситуація із судами та полишенням Деппом ролі, є доволі сумною. Він бажає найкращого як Джонні, так і Ембер Герд, і сподівається, що вони зможуть вирішити свої проблеми.

Третя частина «Фантастичних звірів» має вийти 15 липня 2022-го року. Зйомки вже почалися, але виконавця однієї з головних ролей замінили, та й пандемія не дуже допомагає, тому можуть виникнути затримки.