😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Майкл Медсен повторив свій танець зі «Скажених псів» в умовах карантину

До зйомок ролику долучилася вся сім’я актора.

Майкл Медсен

Майкл Медсен, найбільше відомий за ролями у фільмах Квентіна Тарантіно, перебуваючи на карантині, разом зі своєю сім’єю відтворив танець містера Блондина зі «Скажених псів». У відео актор танцює по дому під пісню «Stuck in the Middle With You». У кадрі по черзі з’являються його дружина та діти. У кожного з них заклеєно вухо, наче відрізане, як це роблять у фільмах. Зрештою глядачі бачать самого Медсена в піджаку та піжамних штанах, а на екрані з’являється напис: «Залишайтеся вдома. Будьте уважні».

Ось як ця «комічна» сцена виглядала у фільмі:

Нагадаємо, «Скажені пси» — це дебютний фільм Тарантіно, що вийшов у 1992 році. За сюжетом стрічки, після спроби невдалого пограбування, його учасники зустрічаються на складі та намагаються розібратися, що ж пішло не так. Фільм тепло прийняли як глядачі, так і критики, проте справжню популярність режисеру принесла його наступна робота — «Кримінальне чтиво».

Ви вже чули про те, що Том Генкс, який перехворів коронавірусом, здав свою кров для створення вакцини, та навіть обрав назву для майбутніх ліків? Ознайомтеся також зі списком із сорока українських фільмів, які ви можете подивитися онлайн.