😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Марафон «безкоштовних вихідних»: одразу чотири гри в Steam та Call of Duty

Схоже, ці вихідні обіцяють бути веселими та насиченими!

Ігри

Розробники декількох ігор наче змовилися, і вирішили влаштувати «безкоштовні вихідні» одночасно! Першим таким проєктом став Call of Duty: Modern Warfare. Якщо бути точнішим, то для ґеймери тепер можуть безкоштовно спробувати зіграти в мережевому режимі.

«Безкоштовні вихідні» в цій грі розпочняться сьогодні о 20:00 за Києвом, і триватимуть до 27-го квітня. Бажаючі зможуть зіграти на п’яти картах: Hovec Sawmill, Talsik Backlot, Aniyah Incursion, Hideout та Shoot House.

Також на ці вихідні безкоштовними стануть ще чотири гри в Steam. Одна з них, Meadow — це мережева пригодницька гра з відкритим світом. Користувачі мають узяти на себе роль звірів, а спілкуватися з іншими створіннями доведеться за допомогою спеціальних емоцій, звуків та знаків. Проєкт доступний безкоштовно наступні два дні.

Project Winter — ще один проєкт, що став тимчасово безкоштовним. Це багатокористувацька гра, у якій потрібно вижити в дикій природі. Ґеймерам доведеться навчитися пристосовуватися до складних умов, аби пережити холод та голод. Термін, у який гра доступна безкоштовно, такий самий — наступні два дні.

Далі в нас Post Scriptum — це мережевий шутер про Другу світову війну з транспортом, великим набором зброї, а також підтримки до 80-ти гравців одразу. Безкоштовно повоювати також можна ще два дні.

Останнім проєктом, що стає безкоштовним на деякий час, став XCOM 2. Це покрокова тактична гра з рольовими елементами. Гравці мають звільнити планету від прибульців. На відміну від інших, ця пропозиція діятиме ще шість днів.

Ми також повідомляли, що Red Dead Redemption 2 з’явиться в Xbox Game Pass. Також цікаво було побачити концерт репера Тревіса Скотта, який він провів прямо в грі Fortnite. Якщо ви його пропустили, то в найближчий час будуть проведені ще декілька його виступів, і ви можете приєднатися до цього івенту, який уже охрестили «найкращим ігровим заходом в історії».