Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Марґо Роббі пообіцяла, що нова екранізація «Барбі» здивує глядачів

Чи зможе фільм принести новий погляд на культову ляльку, чи це всього піар-хід?

Марґо Роббі

Марґо Роббі заявила, що нова екранізація «Барбі» розповість і покаже зовсім не те, що може уявити собі глядач. Виконавиця головної ролі та продюсерка приєдналася до проєкту ще у 2019 році, але з того часу новин майже не було. Відомо тільки, що режисером виступисть Ґрета Ґервіґ («Маленькі жінки»), а сценарій написав Ной Баумбах(«Вона така кумедна» та «Мадагаскар 3»).

Від самої назви в людей одразу виникає думка: «О, Марґо грає Барбі, я знаю, що це таке», але наша мета — бути такими: «Що б ти не думав, ми дамо вам щось зовсім інше — те, про що ви не знали, що хотіли». Чи можемо ми по-справжньому вшанувати фан-базу, а також здивувати людей?

Якщо ми зможемо все це зробити і спровокувати вдумливу розмову, то ми справді виклалися на повну.

Марґо Роббі

Наразі фільм знаходиться на початковому етапі виробництва, тому про дату прем’єри говорити поки зарано. Невідомо коли розпочнуться зйомки та хоча б приготування до них.

Нагадаємо, що спочатку зйомками фільму про ляльку Барбі планувала займатися студія Sony Pictures. Виконавицею головної ролі вважалася актриса Емі Шумер. Потім їй на зміну прийшла Енн Гетеуей, але в підсумку проєкт так і не був реалізований, і Sony відмовилася від нього. Після чого компанія Mattel домовилась з Warner Bros про випуск картини.