😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Марк Руффало може зіграти в американській версії «Паразитів»

«Це було би чудово», — говорить актор.

Марк Руффало

Collider повідомляє, що актор Марк Руффало (Брюс Беннер/Галк у кінокоміксах Marvel) може зіграти одну із головних ролей в американській версії фільму «Паразити». Його кандидатуру підтримує як керівництво HBO, так і режисер оригінальної стрічки Пон Джун-хо.

Видання пише, що постановник уже зустрічався з актором. Канал HBO, на якому вийде міні-серіал, від коментарів утримується, заявляючи лише про те, що проєкт перебуває на ранньому етапі виробництва.

Невідомою залишається і ймовірна роль Марка Руффало, але цілком можливо, що актор зіграє батька бідної сім’ї. Ось як коментує ситуація сам Руффало:

Було би чудово. Пон чудовий, люблю його. Він виголосив учора [на «Оскарі»] чудову промову, зняв чудовий фільм, і я б із радістю зіграв у серіалі. Знаєте, поки що нічого не вирішено, але я би взяв у цьому участь. Було би чудово.

Марк Руффало

Південнокорейський фільм «Паразити» розповідає про бідну сім’ю, що обманом попала на роботу до багачів. Стрічку відзначали як найкращий фільм на цьогорічній премії «Оскар». До того ж, це перша не англомовна картина, яку удостоїли такого звання.