😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мартін Скорсезе домовляється з Netflix і Apple про дистрибуцію його нового фільму з Леонардо ДіКапріо

Надто великий бюджет змусив режисера шукати додаткових партнерів.

leonardo_di_caprio_06

Як повідомляє Wall Street Journal, представники Мартіна Скорсезе ведуть переговори з Apple і Netflix щодо продюсування «Вбивць квіткового місяця». Головні ролі виконають Леонардо ДіКапріо та Роберт Де Ніро.

Проєкт наразі закріплений за Paramount, однак кінокомпанія попросила Скорсезе знайти нових партнерів. Справа в тому, що бюджет майбутнього фільму — це кругленька сума в понад 200 мільйонів доларів.

Згідно з джерелами, режисер також звернувся по допомогу до Universal і Metro-Goldwyn-Mayer. Paramount зі свого боку погодиться на будь-яку угоду, за умови, що це дозволить компанії брати участь у якості додаткового фінансування або ж дистриб’ютора.

Сюжет «Вбивць квіткового місяця» — це історія однойменного роману Девіда Ґранна, який був удостоєний багатьох нагород у 2017 році. Фільм розповість про розслідування ФБР загадкових вбивств членів племені американських індіанців Оклахоми на початку 20 століття.

Paramount раніше мала схожі проблеми під час роботи над «Ірландцем» — попереднім фільмом Мартіна Скорсезе. Бюджет фільму значно виріс через використання дорогого VFX, який використовували для омолодження героїв під час флеш беків. Отже, права на дистрибуцію та фінансування тоді придбав Netflix. Витрати онлайн-кінотеатру склали приблизно 173 мільйони доларів.