😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Марвелівський» Галк розтрощив зірку Трампа на «Алеї Слави» в Голлівуді

У реальному світі, схоже, для «Месників» не так уже й багато роботи…

Трамп

Зірка діючого президента США Дональда Трампа на «Алеї Слави» — це доволі багатостраждальний об’єкт. Після того, як він став президентом, невдоволені його політикою доволі часто відігруються на ній. Щоправда, останній випадок можна назвати доволі дивним.

За даними Los Angeles Times (з посиланням на місцеву поліцію), невідомий нап’ялив на себе костюм Галка, озброївся ломом, та й пішов трощити зірку Трампа. Трапилося це в п’ятницю з раннього ранку. Помітили озлобленого «супергероя» випадкові перехожі. До приїзду він уже втік, і поліція його й досі не знайшла.

Халк крушить. Человек в костюме зеленого супергероя разбил звезду Трампа в Голливуде | Канобу - Изображение 2

Представники Голлівудського бульвару кажуть, що збитки оцінюються в 3 тис доларів. Це виводить злочин у категорію «тяжких». Сподіваємося, у нього є свій Тоні Старк із купою грошей…

Відновлювати зірку буде спеціальна некомерційна організація (Голлівудський історичний трест), яка підтримує «Алею Слави». Роботи почалися того ж дня.

Халк крушить. Человек в костюме зеленого супергероя разбил звезду Трампа в Голливуде | Канобу - Изображение 1

Дональд Трамп цю зірку отримав ще у 2007 році за роботу продюсером на телебаченні. Коли він у 2016-му став президентом, то ця бідна зірка стала об’єктом знущань із боку незгодних із ним. На ній постійно пишуть образи, забруднюють її чи просто розмальовують. У 2016-му її пошкодили кувалдою, а у 2018-му також розламали ломом, як і цього разу. Отже, уже втретє зірку доводиться замінювати.

До речі, лише місце Трампа мало таку долю. Були й інші особистості, чиї зірки могли розмалювати образами чи картинками, але до заміни не доходило ні в кого, окрім президента США. Тим паче, ще ніхто не ставав жертвою нападу Галка.