😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Масштабний український музичний фестиваль Respublica перенесуть в Minecraft

Фортеці, сцени, музика, мистецтво та багато іншого — усе до найменших дрібниць відтворять у грі.

фестиваль

Організатори фестивалю Respublica вирішили дати можливість усім бажаючим повністю відчути атмосферу заходу. Оскільки звичайна онлайн-трансляція такого передати не може, то вони вирішили взяти та детально відбудувати всі локації у Minecraft.

За словами засновника Respublica Андрія Зоїна, через карантин фестиваль організують у двох форматах — онлайн та в грі. Туди перенесуть усе, що тільки зможуть для «повного занурення». Потрапити зможе кожен бажаючий — достатньо приєднатися до потрібного серверу. Адреси поки немає.

Зображення може містити: небо, хмара та надворі

Фестиваль сучасного вуличного мистецтва Respublica проведуть 25–27 вересня на п’яти сценах Кам’янець-Подільського. Дистанційно в ньому візьмуть участь виконавці з 10 міст України. Транслювати все це будуть на самих локаціях та в онлайн-форматі. У програмі рок, електроніка, класика, імпровізаційний джаз та навіть поетичні читання.

Організатори стверджують, що всі правила щодо карантинних заходів будуть дотримані. Доступ на територію сцен буде обмежений відповідно до встановлених норм.