😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мексиканський актор розкрив одного з персонажів GTA VI

Фото було знайдено в резюме актора.

Хорхе Консехе

Декілька днів тому мережею ширилися чутки, що нібито 25 березня Rockstar планують анонсувати Grand Theft Auto VI. Як можна зрозуміти, цього не відбулося, а редактор Kotaku Джейсон Шрайер повідомив, що найближчим часом інформації про продовження франшизи можна не чекати. Наразі ж у мережі знайшли першого персонажа з гри в резюме мексиканського актора.

Як повідомляє портал Dexerto, актор Хорхе Консехо зіграє персонажа під ім’ям «Мексиканець». Дивно звучить, але так його називає й сам актор у своєму резюме. Інформація щодо участі Хорхе Консехо в Grand Theft Auto VI вже раніше ходила мережею. Після цього випадку, фанати знову звернулися до актора в його офіційний Twitter-акаунт із питаннями з цього приводу. Сьогодні Хорхе Консехо опублікував пост, у якому пояснив чому не може надати відповідь на питання щодо Grand Theft Auto VI.

Дорогі друзі,

Хоча я читаю кожне повідомлення від вас, будь ласка, знайте, що через умови договорів іноді я не можу коментувати певні проекти. Будь ласка, не відчувайте їх ігнорованими чи невидимими. Я ціную кожного з вас.

Сам актор живе в Майамі, яке є прообразом відомого міста Vice City з однієї з перших ігор серії. За чутками, продовження Grand Theft Auto має знову повернути гравців у це наповнене небезпекою місце.