Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Microsoft хоче випускати ігри одразу на двох поколіннях консолей

Таку заява пролунала у відповідь Sony, яка має інші погляди на це питання.

Playing-Game-Xbox-Controller

Sony не зацікавлена у випуску ігор одночасно на PS4 та PS5. Про це розповів голова Sony Interactive Entertainment Джим Раян після анонсу конференції присвяченій PlayStation 5. Хоч поточне покоління й підтримуватимуть, нових ексклюзивів на ньому не слід чекати. Вони виходитимуть лише на некстген консолях.

Ми завжди говорили, що віримо в покоління. Ми віримо в те, що якщо ви витратили зусилля на створення нової консолі, у ній повинні бути функції, яких у попередньому поколінні немає. І, на нашу думку, люди повинні робити ігри, які використовують більшість цих функцій.

Ми віримо в покоління, будь це контролер DualSense, 3D-звук або безліч способів застосування SSD. Ми вважаємо, що прийшов час дати спільноті PlayStation щось нове, щось інше, те що можна спробувати тільки на PS5.

Джим Раян

Натомість керівництво Xbox має протилежні погляди на ситуацію. Голова відділу маркетингу Xbox Аарон Ґрінберґ заявив про вихід ігор на Xbox One, Xbox Series X та на ПК з безкоштовним оновленням до поліпшених версій для наступного покоління.

Xbox вірить у покоління. Покоління ігор, які запускаються на новітньому обладнанні, використовуючи переваги інновацій наступного покоління, пропонуючи більше вибору, цінності й різноманітності, ніж будь-який консольний запуск коли-небудь до цього. Усі ігри наших студій запускаються в Game Pass, і ви отримуєте всі ці оновлення до нового покоління безкоштовно.

Аарон Ґрінберґ