😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Microsoft оголосила приблизну дату виходу Xbox Series X

Одночасно партнер компанії повідомив і про відкладення одного з головних ексклюзивів платформи. Куди ж без поганих новин?

Xbox

У блозі Microsoft з’явилося повідомлення про дату виходу Xbox Series X. Якщо конкретніше, про місяць старту продажів. Повідомляється, що відбудеться це в листопаді 2020-го року. Про конкретну дату поки нічого не кажуть.

Проте, поруч із хорошою новиною має бути й не дуже хороша. Цей випадок не став виключенням. Студія 343 Industries повідомила про відкладення Halo Infinite. Команда каже, що рішення далося їй не легко, але це потрібно зробити через декілька факторів.

Повідомлення оприлюднили від імені голови компанії Кріса Лі. За його словами, на ситуація вплинула пандемія. Про критику продемонстрованого нещодавно ґеймплею він вирішив не згадувати, але подякував усім за любов до серії.

Я віддаю належне нашій команді в 343i, члени якої працювали щосили в спробах зробити відмінну гру і знаходили рішення важким проблемам, які виникали по ходу розробки.

Однак якщо ми випустимо Infinite в кінці цього року, то це не посприяє ні хорошому самопочуттю команди, ні успіху самої гри.

Кріс Лі

Проте, конкретну нову дату також ніхто не назвав. Відомо тільки те, що чекати Halo Infinite не варто до наступного року. Microsoft у свою чергу додали, що Xbox Series X навіть без цієї гри матиму купу ігор.