Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Microsoft розповіла про свої плани на Xbox Games Showcase

Презентація пройде вже наступного тижня, і тепер ми знаємо, чого від неї очікувати.

xbox-series-x

Microsoft вирішила поділитися деякими подробицями шоу Xbox Games Showcase, яке заплановано на наступний четвер. Презентація має початися в 19:00 за Києвом.

Згідно із заявою, на ній будуть представлені виключно ігри. Це означає, що не варто очікувати на презентації оголошення ціни та дати виходу Xbox Series X. Окрім ігор, що вже називалися раніше, на шоу відбудуться декілька анонсів ще невідомих проєктів.

Серед представлених тайтлів буде й показ одиночної кампанії Halo Infinite. Для цього навіть випустили невеликий тизер:

Твоя легенда робить це число дечим більшим.

Трансляція почнеться з пре-шоу о 18:00. Її проведе Джефф Кейлі, організатор The Game Awards та Summer Game Fest.

Також окремо голова Xbox Філ Спенсер підтвердив, що в перші два роки «життя» для нової консолі не буде ніяких ексклюзивів. Усі тайтли можна буде проходити й на Xbox One. Не втримався він і від того, аби не «тицьнути» на Sony. Справа в тому, що PS5 уже на старті матиме ігри, що ніяк не зможе «скуштувати» теперішнє покоління консолі.

На відміну від інших, ми вважаємо, що ваші інвестиції в ґеймінґ повинні залишитися разом із вами під час переходу на наступне покоління.

З блогу Філа Спенсера

Хоча, потім він передумав, і видалив фразу «на відміну від інших». Хоча, як і завжди, в Інтернеті такі штуки «не пройдуть».

Консолі нового покоління очікуються наприкінці року. Поки ніхто й не думає про відкладення, тому причин для хвилювання, начебто, немає.