😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мілла Йовович із кулеметом проти величезного монстра: перший тизер фільму Monster Hunter

Картина за мотивами однойменної гри очікується у 2021-му році.

Monster Hunter

З’явився перший офіційний тизер екранізації Monster Hunter від Пола Андерсона. Головну роль у фільмі виконає Мілла Йовович. Картина має стати проєктом за однойменною ігровою франшизою.

У відео продемонстровано протистояння з одним із величезних монстрів у пустелі. Називається створіння Чорний Діаблос. Головна героїня та інші солдати намагаються вижити від такого зіткнення. Неважко здогадатися, що результат бою нам не показали.

За сюжетом картини, події відбуваються в альтернативній реальності, куди потрапляє головна героїня Артеміс разом із командою. Там вони об’єднуються з місцевим Мисливцем, аби закрити портал між світами, щоби монстри не потрапили в наш світ.

Поки важко говорити про те, наскільки екранізація буде близькою до ігор. Цікаво, що фільми «Обитель зла» також знімав Пол Андерсон, і схожого з іграми (Resident Evil) там було дуже мало.

Monster Hunter мав вийти ще 4 вересня, але давайте знову згадаємо про коронавірус, і просто повідомимо, що новою датою розробники визначили 23 квітня 2021-го року.