😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мішель Пфайффер підтвердила свою участь у третій частині «Людини-мурахи»

Тепер каст на головні ролі наступної картини повністю зібраний.

Людина-мураха

Мішель Пфайффер, яка зіграла Джанет ван Дайн, повернеться до своєї ролі в третій частині «Людини-мурахи». Акторка розповіла про це під час подкасту з Лорою Браун. Також вона розповіла про плани Marvel щодо наступної картини. За її словами, студія планує почати зйомки вже навесні 2021 року, якщо ситуація з пандемією покращиться. Також вона підтвердила, що її персонаж відіграє велику роль, але більше про сюжет фільму вона не розповіла. Раніше стосовно ролі Мішель Пфайффер висловлювався режисер сиквелу Пейтон Рід.

Безумовно, є що дізнатися про Джанет ван Дайн, і коли ми говоримо про те, що вона еволюціонувала в результаті перебування у Квантовому світі протягом 30 років, ми бачили невелику демонстрацію цього, але нам ще належить дізнатися, як вона еволюціонувала і якою вона стала людиною. Це те, що ми тільки що видряпали поверхню в цьому фільмі, так що я, безумовно, був би радий продовжити цю історію.

Пейтон Рід

Наразі інформації стосовно триквелу «Людини-мурахи» небагато. Точно відомо, що всі ключові актори повернуться до своїх ролей. Головним антагоністом, якщо вірити чуткам, може стати Канг Завойовник. Також набагато більше часу приділять доньці Скотта Ленґа — Кессі.

Проте, у зв’язку зі загальним перенесенням усіх фільмів Marvel прем’єра картини теж «переїхала» на невідомий термін.