Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Можливі натяки від Capcom на римейк Resident Evil 4

Що фанати побачили в новому інтерв’ю розробників.

RE

Нещодавно Capcom запустила оновлення для Resident Evil Resistance, у котрому з’явився Микола Зінов’єв, якого можна побачити в Resident Evil 3. Його особливістю є те, що він вміє керувати Немезісом. Розробники з Capcom приділили увагу даному персонажу у своєму інтерв’ю в блозі PlayStation, через яке прихильники почали розповсюджувати мережею думку щодо можливого римейку Resident Evil 4.

Ось уривок, у якому Capcom розповідає про появу Миколи Зінов’єва в оновленні:

Немезіс — породження європейського підрозділу Umbrella. У рамках проєкту намагалися штучно створити паразитів плагас — тих, яких уперше показали в RE4. У результаті експериментів вивели паразитів NE-α, які, у свою чергу, призвели до народження Немезіс у тому вигляді, у якому він постає в RE3. Крім того, Немезіс вміє заражати інших зомбі паразитами. Таким чином ми хотіли показати, чим громила з RE3 відрізняється від Містера Ікс з RE2, а також підв’язати їх до RE4. Ми спеціально намагалися інфікованим істотам із третьої частини надати візуальної схожості з ганадос із четвертої, аби фанати краще розуміли, як Немезіс вписується у всесвіт Resident Evil.

Re4

Прихильники одразу побачили в цьому можливий натяк на римейк Resident Evil 4, бо раніше в серії ігор не було таких прямих зв’язків між частинами. Нагадаємо, що раніше мережею вже ширилися чутки про RE4 Remake у 2022 році.