😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мультфільм «Уперед» заборонили через згадування ЛГБТ-стосунків

Показу не буде вже в чотирьох країнах Ближнього Сходу.

Анімаційний фільм від компанії Pixar та Disney заборонили вже в Кувейті, Омані, Катарі та Саудівській Аравії. «Уперед» прибрали через незначну згадку про лесбійські стосунки, хоча в інших країнах Ближнього Сходу показ усе ж відбувся. Про це повідомляє Deadline.

У фільмі про двох братів ельфів, які блукають міфічним світом у пошуках магії, є посилання на ЛГБТ-стосунки між двома другорядними персонажами. Власне через це і виникла така скандальна ситуація.

В одній зі сцен співробітниця поліції циклоп Спектр зупиняє головних героїв Іена й Барлі на дорозі, щоби виписати штраф. У цей момент вона розказує про стосунки зі своєю дівчиною і їхньою дочкою. Ба більше, акторка Ліна Уейт, що озвучила цього персонажа, сама є відкритою лесбійкою.

Цікаво також те, що ця сцена викликала обурення не тільки в цензорів, а й у самої ЛГБТ-спільноти. Усе через стереотипне ставлення творців мультфільму до персонажа. Особливо активно користувачі розкритикували студію в Twitter.

У Росії до цього питання цензори підійшли більш креативно й замінили слово «дівчина» на «подружка». Про те, як ця сцена звучить в українському перекладі, зможете дізнатися самостійно, адже «Уперед» уже є в прокаті.