Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На нас чекає лайв-екшен фільм “Наруто”

Чутки про його розробку ходили ще з осені минулого року, і от тепер вони підтвердилися. Масаші Кішімото теж залучений до роботи над фільмом.

Naruto

Складно втримати себе в руках від такої новини, коли ти фанат “Наруто”. Ще з 2014, через рік після завершення манги, студія Lionsgate пообіцяла випустити повнометражний фільм. Втім впродовж майже 10 років про проєкт не було нічого відомо і склалося враження, що він назавжди лишиться покриватися пилом десь у коморі. Однак ні!

Перші згадки про те, що Lionsgate все ще працює над стрічкою, з’явилися напркінці 2023. Тоді Variety запросили до круглого столу сценаристку Ташу Хуо (Tasha Huo) разом із іншими відомими авторами індустрії. Вона і повідомила, що серед переліку її наступних робіт є адаптація Наруто.

Naruto Наруто

Вчора The Hollywood Reporter зазначили, що режисер Дестін Денієл Креттон, що працював над марвелівським “Шан-Чі та легенда десяти кілець”, буде займатися лайв-екшен адаптацією “Наруто”. До того ж, до роботи над фільмом буде залучений і творець оригінальної манги Масаші Кішімото, який вже поспілкувався із майбутнім режисером:

“Після перегляду інших його фільмів і розуміння того, що його сильна сторона — це створення міцних драм про людей, я був переконаний, що для “Наруто” немає іншого режисера, який би підійшов краще.

Під час зустрічі з Дестіном я зрозумів, що він є відкритим режисером, який був готовий прийняти мій внесок. Також я відчув, що ми зможемо співпрацювати у процесі виробництва”, — Масаші Кішімото.

Naruto Наруто

Жодних деталей про фільм поки не відомо. У Креттона доволі завантажений графік. Він вже зараз знімає серіал “Wonder Man” для Marvel, a також працює над сиквелом “Шан-Чі”.

Ну і звичайно, поки жодних кадрів зі зйомок, трейлерів чи відомостей про акторський склад немає. Як і навіть приблизної дати виходу фільму.