Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Netflix відбулася прем’єра фільму «Енола Голмс»

Саме тут легендарного детектива Шерлока Голмса грає Генрі Кевілл, а роль його сестри дісталася Міллі Боббі Браун.

enola-holmes

На Netflix офіційно вийшов фільм «Енола Голмс». Він заснований на однойменній серії детективних романів письменниці Ненсі Спрінґер. Історія розповість про Енолу — сестру легендарного детектива Шерлока Голмса. Дівчина намагається найти свою зниклу матір, одночасно намагаючись не попадати в поле зору її братів Шерлока та Майкрофта.

Головну роль у фільмі виконала Міллі Боббі Браун. Її ви можете знати за серіалом «Дивні дива». Братів Голмс зіграли Генрі Кевілл (Шерлок) та Сем Клафлін (Майкрофт). Останнього ви могли бачити в «Голодних іграх». Їхню матір, Юдорію Голмс, зіграла Гелена Бонем Картер.

Постановником картини виступив Гаррі Бредбір, який знімав серіали «Рамі», «Вбиваючи Єву» та «Погань». Цей фільм стане його першою крупною режисерською роботою.

До речі, якщо вам подобаються історії про легендарного детектива, то чому б не згадати ще деякі? Як щодо фільму з Робертом Дауні Молодшим чи серіалу «Шерлок» із Бенедиктом Камбербетчом? Цікаво було б переглянути ці проєкти з професійним українським озвучуванням, у хорошій якості та абсолютно безкоштовно? На сайті UAKino ви можете це зробити! Та ще й величезну купу інших картин для себе знайти, бо там є як культові відомі фільми чи серіали, так і нові проєкти, що не так давно побачили світ.