😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Oculus Quest скоро вийде українська VR-гра

До речі, у Steam вона має 87 % схвальних відгуків. Це не фантастика чи вигадка, а реальність ігрової індустрії України!

VR Україна

Шутер Guns’n’Stories: Bulletproof VR 2-го квітня стане доступним на вказаній платформі. Створила гру українська студія MiroWin. Якщо ви думали, що наша країна не займається створенням VR-проєктів, то ви помилилися.

Звичайно, це далеко від рівня, скажімо, Half-Life: Alyx (прямо дуже далеко), але й не просто симулятор стрільби з лука чи пістолетика. Guns’n’Stories: Bulletproof VR — це повноцінна історія старого ковбоя, що вже давно пішов на пенсію, але вирішив розповісти внукові про свою молодість. Як виявилося, у свій час йому довелося чимало постріляти та повбивати.

Що ж собою являє чисто український VR? Це доволі яскравий шутер із великим арсеналом зброї, різними локаціями, та можливістю пересуватися, ухилятися від пуль та знищити купу ворогів декількома вибухами.

Проєкт з’явився ще у 2018-му році на PC та PS 4. Проте, про нього не так багато вже й чули саме українські ґеймери, або ж навіть не здогадувалися, що створений він саме в нашій країні. Хто знає, можливо, скоро ми зможемо догнати лідерів світового ринку!