Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На PC вийшли одразу три нові безкоштовні гри

На ваш вибір космічна пісочниця, магічний екшн (який, до речі, ще й на консолі вийшов) та шутер від першої особи, що нагадує Quake.

ґеймер

У Steam вийшла нова умовно-безкоштовна космічна пісочниця CSC. У ній ґеймерам пропонується вільно досліджувати відкритий світ із 40 зоряних систем.

Усе це чудо працює у форматі MMO, тож повоювати з купою інших любителів подібного жанру вам доведеться. У грі на вас чекають NPC, система торгівлі, внутрішні міні-ігри, можливість створювати нові кораблі та їх складові, система ґільдій, ну і звичайно квести. Ви ж виступаєте в ролі командуючого флотом Галактичної Федерації.

Варто зазначити, що до цього гра була в ранньому доступі. Через це більша частина відгуків стосується якраз дорелізної недопрацьованої версії проєкту. Через це її рейтинг в Steam складає 66 %. Проте, зараз багато чого виправили, тому радимо оцінювати гру власноруч. Завантажити її можна тут.

У Epic Games Store вийшло ще дві гри, які також розповсюджуються за умовно-безкоштовною моделлю. Почнемо з першої: мова йде про магічний екшн Spellbreak. Розробники описують його як багатокористувацьку гру з магічними битвами, у яких ґеймер бере на себе роль бойового мага з купою різних здібностей.

Магія заборонена і знаходиться в залізній хватці Хранителів обітниці. Вам належить дати їм відсіч і забрати те, що належить вам по праву. Приборкайте міць своїх чарівних рукавиць і задійте неймовірні сили стихій. Вступайте в запеклі битви, долаючи плавучі острови і труднопрохідну місцевість, щоби вивільнити Руйнівника, що таїться всередині вас.

З опису проєкту

У грі ви обираєте клас свого персонажу (холонароджений, громовержець, піромант, токсиколог, каменедробитель і повелитель бурі) та створюєте для нього нові комбінації заклинань. Зазначимо, що окрім PC гра також вийшла на PS4, Xbox One и Nintendo Switch.

Ще однією грою є Diabotical — це динамічний багатокористувацький шутер. Основними персонажами в ньому виступають якісь круглі роботи. Гра має 15 режимів та 30 карт, а також можливості кастомізації персонажів та зброї.

Проєкт багато чим нагадує відомий нам Quake — як зброєю, так і навіть картами. Ігровий процес також доволі схожий на згаданий проєкт.