😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Takflix відбувся реліз фільму українського фільму «Поїзд Київ — Війна»

Документальний фільм із розмовою про Україну в поїзді на Костянтинівку тепер доступний онлайн.

Україна

Повнометражний документальний фільм «Поїзд Київ — Війна» тепер доступний для перегляду на сервісі Takflix. Картина розповідає про людей, що постійно долають відстань між Києвом та прифронтовим містом Костянтинівка на потягу № 126. Режисером та сценаристом вітчизняного роуд-муві став Корній Грицюк.

Світова прем’єра картини пройшла під час 49-го КМКФ «Молодість». «Поїзд Київ — Війна» номінували на третю Національну премію кінокритиків «Кіноколо» як «Найкращий документальний фільм». Окрім цього стрічку відібрали до Національної програми фестивалю Kharkiv MeetDocs.

Поїзд Київ – Війна

Автори фільму намагалися передати справжні почуття людей, що балансують між мирним небом та небезпечними укриттями. Мову дали всім, хто хотів, аби їх почули, не цензуруючи чи не відкидаючи когось за переконання.

Знайти картину ви можете за цим посиланням. Ви можете придбати його тут, на сервісі Takflix, за 60 грн. Офіційний трейлер залишимо для вас нижче.

Зйомки проходили в потягу № 126, а також на вокзалі Києва та Костянтинівки в період із серпня по грудень 2019-го року. Усього знімали 30 ночей під час поїздок вказаним маршрутом. Бюджет картини склав 2 млн та 150 тис грн.