😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Найкраща дорама у світі — яка вона?

Цілодобова крамничка Сет Бьоль — це цікава, розслабляюча й дуже весела дорама яку можна рекомендувати будь-кому.

дорама

Наш товариш із каналу Чорний вігмам випустив нове доволі незвичайне відео. Цього разу він вирішив оглянути та розповісти про дораму «Цілодобова крамничка Сет Бьоль». Вона може підійти будь-кому, хто хоче розслабитися та з посмішкою провести час. Нехай вас також не відлякує новий жанр, бо в дорамах немає нічого страшного.

Чхве Де Хен — власник цілодобового магазину. Він симпатичний, добрий, незграбний і чуйний, через що постійно потрапляє в неприємності. Коли його батько, який допомагав йому, отримує травму, він змушений шукати працівника на нічну зміну, і тоді приходить Чен Сет Бьоль. Вона дуже красива і дружелюбна, чим викликає різкий приплив клієнтів, мила з Де Хьоном і в неї добре виходить, але щось із нею не так.

Раптово Де Хьон дізнається в ній зухвалу, забіякуваті школярку, просила купити його пачку сигарет три роки тому, а після відмови, самим нахабним чином, поцілувала його! Тепер чоловік старанно намагається звільнити цю бандитку, але що-небудь весь час заважає. Та й від Сет Бьоль не так то просто буде звільнитися, адже тут вона, щоби нарешті отримати того, кому дістався її перший і останній поцілунок — красеня з цілодобового магазинчика! Залишилося тільки позбутися від його нареченої.