😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нарешті офіційно: в Україні кіберспорт визнали офіційним видом спорту

Історичний момент для кіберспортивної сфери України!

kibersport

Сьогодні, 7 вересня, кіберспорт було офіційно визнано в нашій країни видом спорту. Давно вже ходили про це балачки, давно інші країни світу почали потроху приймати такі рішення, проводити масштабні турніри, влаштовувати змагання та інвестувати в кіберспортсменів.

Нарешті ми можемо похизуватися цим досягненням. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook Федерація кіберспорту України. Тепер дисципліна офіційно внесена до списку видів спорту. Федерація подякувала всім, хто допомагав у прийнятті цього рішення.

Заяву підтвердив і заступник міністра в Міністерстві цифрової трансформації України Олександр Борняков:

Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні!

Щойно таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців.

Він також звернув увагу на те, що в нашій країні чимало гравців, яких знають у всьому світі, що займають перші місця на різних турнірах. Кіберспорт він також назвав «бізнесом та можливістю принести багато користі». Це дає надію на активний розвиток кіберспортивної індустрії в Україні.

Чекаємо на майбутні кроки реалізації всіх цих можливостей.