😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Настільна гра за Sniper Elite вже зібрала на Kickstarter необхідну для її створення суму

Унікальна стелс-система, купа цікавих механік, особливий стиль гри, різні класи та зброя й Гітлер, підстрілений у «причинне» місце.

Sniper Elite

Студія Rebellion Unplugged відправила на Kickstarter настільну гру, яка створюється на базі серії шутерів Sniper Elite. Компанія збиралася зібрати 29 тисяч доларів, але вже вдалося отримати навіть більше. Через це можна впевнено говорити про створення гри, та розглядати її механіки.

Настолка розрахована на чотирьох людей — один снайпер та четверо німецьких солдат, які захищають базу. Мета першого — проникнути на територію ворога та виконати ту чи іншу задачу за конкретну кількість кроків, які вказуються в цілі. При цьому потрібно залишитися непоміченим.

Інші гравці можуть бачити, що снайпер «щось робить», але не зможуть зрозуміти, що саме. Гра матиме три варіанти видань:

  • Cadet — початкове видання за 52 долари. Воно має ігрове поле, фігурки снайпера та солдат, карти здібностей, дій та завдань.
  • Marksman коштуватиме вже 78 доларів. Додатково до вищезгаданого воно матиме ще унікальні фігурки офіцерів кожного класу та фішки, що позначатимуть постріли. Окрім цього до нього входить неігрова мініатюра Адольфа Гітлера, якого підстрелили в «причинне місце».
  • Максимальне видання Elite — його ціна складатиме 104 долари. Матиме він весь контент, що згадувався вище, а в додачу набір доповнень Eagle’s Nest з другим ігровим полем та декількома картами завдань.

Збирати гроші розробники ще будуть 20 днів. Вони пропонують зібрати ще 39 тисяч доларів, або аж 49 тисяч. У першому випадку до базового видання включать ще один клас німецького солдата, а в другому — ще дві карти з екіпіровкою снайпера. Реліз проєкту запланований на вересень 2021-го року.