Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Настільну гру за всесвітом Marvel перекладуть українською!

Українізація настільних ігор набирає обертів.

Настільна гра Marvel Champions5

Наші друзі з видавництва Kilogames зараз займаються українським перекладом настільної гри Marvel: Champions. Вже скоро ви зможете не тільки у комп’ютерній грі, а і разом із друзями надерти дупу якомусь Rhino зі всесвіту Людини -павука чи будь-якому іншому лиходію Marvel! Якщо хтось не чув, то зараз коротко опишемо саму гру.

Marvel: Champions — це кооперативна настільна гра. Тобто всі гравці однією командою грають проти ігрової механіки. Вони можуть перемогти чи програти тільки разом. У Marvel: Champions кожен учасник стає одним із супергероїв всесвіту Marvel.

Настільна гра Marvel Champions1

Гравець отримує колоду карт із різними діями: можна використовувати вміння свого супергероя, вдягати на нього спорядження, кликати на допомогу інших персонажів, атакувати лиходія, його приспішників, чи псувати головному ворогу його темні задуми.

Лиходій також має власну колоду, проте гравці кожен хід лише відкриватимуть карти з цієї колоди та виконуватимуть те, що там вказано. Це можуть бути лихі плани, нові приспішники та інші події, що не віщуватимуть гравцям нічого хорошого.

Також у лиходія буде одна або декілька карт лихих задумів, на які щоходу треба буде додавати жетони готовності. Якщо жетонів стане забагато, це означатиме програш гравців, бо лиходій виконав свій задум. Саме тому учасникам потрібно перемогти лиходія до того, як він встигне реалізувати свій план.

Робота над локалізацією гри тільки розпочалася, але у Kilogames кажуть, що передзамовлення на перекладену версію гри Marvel: Champions почнеться вже у жовтні-листопаді цього року. Аби дізнатися більше подробиць, підписуйтесь на Telegram-канал видавництва.

Партнерський матеріал
Видавництво Kilogames