😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Незнятий «Джек Річер» із Томом Крузом міг отримати рейтинг R

Щось накштал «Дедпула» чи «Джокера». Зовсім не дитячі забавки.

Джек Річер

Крістофер МакКуоррі нещодавно оголосив, що третя частина «Джека Річера» з Томом Крузом могла мати рейтинг R. Постановник обговорював сюжет з актором, також розповів про новий проєкт за його участі.

МакКуоррі каже, що продовження дилогії повинно було стати більш зловісним та похмурим. Спільно з Крузом кінорежисер хотів випустити стрічку з рейтингом R. На його думку, саме він допоміг би донести всю жорстокість оригіналу — серії книг про колишнього працівника військової поліції Джека Річера, написаної англійським письменником Лі Чайлдом.

Постановник також зазначив, що Том Круз у третій частині «Джека Річера» з’явився б перед глядачем в абсолютно новому та не звичному для себе образі. Крім цього, ми змогли б побачити актора в нестандартній для нього ролі.

У нас є плани на ще більш нехарактерного для Тома героя, який, я сподіваюся, з’явиться в майбутньому […] У нас є матеріали в процесі (ред. — роботи). «Джек Річер» у порівнянні з тим, що ми готуємо — просто дитячі пустощі.

Крістофер МакКуоррі

Нагадаємо, що перший фільм про Джека Річера з’явився на великих екранах у 2012 році. Сиквел історії під назвою «Джек Річер: Не відступай» вийшов у 2016 році. Деталі продовження не повідомляють. Наразі відомо, що Круз і МакКуоррі працюють над сьомою частиною «Місії нездійсненної».