😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Не E3 єдиним: список усіх найближчих ігрових конференцій та презентацій

Скасування E3 не завадить ґеймерам дізнатися купу цікавої інформації зі світу ігор. Одна з подій відбудеться вже сьогодні!

Цього року довелося відмовитися від проведення ігрової виставки E3. Проте, це не означає, що варто сумувати, і не сподіватися знайти для себе щось цікаве. Тільки цього літа на нас очікує одразу декілька ігрових конференцій та презентацій.

Отже, що цікавого ми можемо подивитися зі світу відеоігор?

Презентація PlayStation 5 — сьогодні, 11-го червня о 23:00 за Києвом

Sony довелося вже відкладати свою презентацію, але цього разу ніяких перенесень не планується. У вказаний час мають показати PlayStation 5 та стартову лінійку ігор для неї. Презентацію транслюватимуть на Twitch та YouTube.

PC Gaming Show — 13 червня о 21:00 за Києвом

Презентація сконцентрується на анонсах від незалежних студіях. Проте, на ній також виступлять і відомі компанії зі своїми анонсами. Багато з показаних тут проєктів позбавлені масштабної рекламної кампанії, тому побачити їхній анонс можна тільки тут.

Guerrilla Collective — 13–15 червня, 20:00

Онлайн-фестиваль будуть також у більшості невеликі проєкти. Серед учасників також заявлені й такі компанії та студії, як 11 Bit Studios (Frostpunk, This War of Mine), Coffee Stain (Goat Simulator, Satisfactory), Funcom (Mutant Year Zero: Road to Eden, Conan Exiles), Larian Studios (Baldur’s Gate 3, Divinity: Original Sin 2), Rebellion (Sniper Elite 4), ZA/UM (Disco Elysium).

Future Games Show — 14 червня, 00:00

На презентації покажуть близько 40 ігор, але деякі з них анонсують ще на івентах, що пройдуть раніше. Проте більшість із проєктів глядачі зможуть побачити тут уперше. Серед учасників Square Enix, Team 17, tinyBuild, Deep Silver, Curve Digital, Merge Games, Red Thread Games, Walkabout Games, Raw Fury, Hi-Rez Studios та Devolver Digital.

EA Play — 19 червня, 02:00

Презентація ігор від компанії Electronic Arts та деяких партерів. Очікується інформація про FIFA, NHL, Madden NFL, а також залишаються сподівання на несподівані анонси. Можливо, з’явиться щось нове про серію Battlefield.

Ubisoft Forward — 12 липня, 22:00

Також особиста презентація, тепер уже від компанії Ubisoft. Очікується детальніший показ Assassin’s Creed Valhalla, нова інформація про Watch Dogs Legion, та анонс нової Far Cry.