😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Не римейк: Activision працює над новою частиною Crash Bandicoot

Дивіться, щоб у вас не закрутилась голова від такої новини.

crash-bandicoot

На даний момент інформація про розробку нової частини гри Crash Bandicoot ґрунтується більше на слухах та інсайдах. Від дійсно підозрілих новин цю відокремлює кількість цих самих інсайдів. Користувач Sabi раніше вже повідомляв завчасно реальну інформацію зі стін компанії Activision. За його словами, у ній він має довірену особу.

Якщо вірити його інформації, мова йде про абсолютно нову частину серії, а не про римейк. Вважається, що розробкою буде займатися студія Vicarious Visions, яка внесла свій вклад у створення перевидання Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Формально інформації від Sabi підтвердив і інший інсайдер — ViewerAnon. За його словами, геймплей майбутньої гри буде будуватися на масках, що дадуть нашому герою унікальні здібності (то тепер можна буде не тільки крутитися? Непогано!). Користувач зможе зіграти за самого Креша, Коко або Нео Кортекса.

Фанати також вважають, що слухи підтверджує й недавня реклама PS4. На 11-й секунді ролику користувачі помітили невідому летючу маску біля Креша. Раніше вона в серії ігор не фігурувала. Тепер нам залишається тільки вірити та чекати на офіційне підтвердження.