😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Не «Стімом» єдиним: Windows Store безкоштовно роздає ігри за 80 доларів

Встигніть забрати, поки «халява» не закінчилася! Одразу чотири гри на ваш вибір! Хоча, тут не обійшлось без деяких нюансів…

Ігри

Windows Store роздає одразу чотири гри безкоштовно, які спочатку оцінювалися в 80 доларів і вище! Погодьтеся, звучить круто. Проте, якою, на вашу думку, має бути гра за 80 доларів? Згадані нами нюанси полягають у тому, що сервіс вирішив трохи завищити початкову ціну проєктів задля їхнього розповсюдження.

Ми згодні, так собі спроба. Проте, халява є халява, і нехай там собі завищують скільки хочуть, але якщо щось для себе знайдеться, то чому б і не забрати? Отже, що нам пропонують?

Driftpunk Racer

Скажімо прямо — це перегони. Гравець потрапляє в якесь неонове місто, де потрібно брати участь у змаганнях, більше дріфтувати і витискати зі своєї неонової машини максимум. Щодо реальної ціні візьмемо за приклад саме цю гру. У Windows Store вона начебто коштувала до акції 80.49 доларів. Проте, її також можна знайти й в Steam, де вона коштує 129 гривень (менше 5 доларів). У будь-якому випадку, гра чекає вас прямо тут повністю безкоштовно.

Underground Driving Simulator — Railway Trip

Це симулятор водія потягу в метрополітені. Напевно, цього достатньо. Звичайно, вона також начебто коштує 80,49 доларів, але забрати можна безкоштовно тут.

Fading Visage — Haunted Forest Secret

Такий-собі детектив із пошуком секретів та підказок у жанрі «горор». Сподобається любителям цікавих лякаючих історій, якщо вони не дуже переймаються графікою. Знайти її можна тут.

Магічні шахи 3D — Битва королів

Напевно, пояснювати тут нічого. Це шахи, що мають деякі магічні здібності… Ну, і виглядають прикольно. Поки все. Так, 85 баксів. Знайти можна тут.

До речі, два останніх проєкта скоро перестануть бути безкоштовними, тому якщо сподобались — забирайте швидше.