Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Не забуваємо про халяву для PC: нова роздача в Epic Games Store

Цього разу пропозиції доволі цікаві.

Epic Games

Мало не забули вам розповісти про роздачі в Epic Games Store, які почалися вчора. Тепер там можна забрати одразу дві гри, які безкоштовно додадуться до вашої бібліотеки.

Отже, відучора та до 15 жовтня ви можете отримати гру Abzû. Це пригодницька гра про підводний світ, а створили її автори відомої Journey. Ґеймер візьме на себе роль дівчини-дайвера, яка досліджує океан та затонулі руїни. Доведеться вирішувати головоломки та більше дізнаватися про древні цивілізації.

Також ви можете отримати Rising Storm 2: Vietnam. Це тактичний шутер від першої особи з масштабними боями на 64 людини. Розробники з Tripwire Interactive спробували зробити якомога реалістичні бої та механіки. Більшість ігрових карт засновано на реальних місцях, де раніше проходили бойові дії під час війни у В’єтнамі.

Обидві гри можна забрати до 18:00 15 жовтня. Знайти їх ви можете на головній сторінці магазину Epic Games Store. Після цього будуть роздавати два інші тайтли — Amnesia: A Machine for Pigs та симулятор будівництва Kingdom New Lands.