😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нейромережа перетворила героїв Overwatch на реальних людей

Максимальна реалістичність увімкнена!

overwatch

Ентузіаст під нікнеймом _m0us316_ на Reddit вирішив перевірити, як могли б виглядати персонажі Overwatch у реальному житті. У цій задачі йому допомогла нейромережа, що проаналізувала зображення з персонажами та видала фотографічну альтернативу. Пост користувача доволі швидко забрався на ТОП Reddit.

Декого з наведених героїв упізнати легко, з іншими ж доведеться приглядітися. Нейромежера не тільки спробувала зробити обриси обличь більш реалістичними, але й чомусь прибрала з них деякі знакові елементи, типу шрамів чи татуювань. Отже, героїв тут показали наступних: Young Ana, Ashe, Baptiste, Brigitte, D.Va, Doomfist, Genji, Young Hanzo, Hanzo, Junkrat, Lucio, McCree, Mei, Mercy, Moira, Pharah, Young Reaper/Gabe, Reinhardt, Young Reinhardt, Sigma, Young 76, Sombra, Symmetra, Torbjorn, Tracer, Widowmaker та Zarya.

Героев Overwatch превратили в реальных людей с помощью нейросети. Reddit в восторге

Звичайно, проробити таке перевтілення можливо не з усіма, адже деякі персонажі носять маски чи просто є роботами, тваринами, гібридами і т.д. У будь-якому випадку, нейромережа доволі непогано впоралася із завданням.