😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Несподіваний «камінґ-аут» Велми зі «Скубі-Ду»

Виявилося, що героїня весь цей час була лесбійкою, і це офіційно визнали творці мультфільмів і кіно за франшизою.

Скубі-Ду

Несподівано автори деяких проєктів за франшизою «Скубі-Ду» вирішили напряму розкрити правду про Велму Дінклі — одну із головних героїнь. Виявилося, що вона є лесбійкою, а весь цей час творці намагалися на це натякати. Про це розповів продюсер мультфільмів «Скубі-Ду» Тоні Червоне.

На своїй сторінці в Instagram він повідомив, що натякав на її належність до ЛҐБТ-спільноти в деяких серіях. Проте, схоже, ці натякати були занадто тонкими, бо не так багато людей здогадалися.

До заяви Тоні приєднався і Джеймс Ґанн. Сценарист займався створенням фільму за франшизою у 2001-му році. Виявляється, він взагалі збирався зробити її відкритою лесбійкою, але студія, на яку він працював, була проти.

Я теж намагався! У моєму первісному сценарії Велма була відкритою лесбійкою, але студія постійно знижувала і знижувала градус. У підсумку на це залишився натяк (знята версія), потім нічого (випущена версія), а потім у Велми з’явився хлопець (продовження).

Автори також додали, що під час відносин із Шеґґі Велма мала відчувати себе некомфортно. Це пов’язано з тим, що їй насправді кортіло бути зовсім не з ним, а з іншою дівчиною.

Якщо ви хочете власноруч впевнитися чи посперечатися із подібним задумом авторів – можете ще раз переглянути всі фільми про Скубі-Ду на сайті UAKINO. Там ви знайдете як повнометражні мультфільми, так і зняті стрічки за цією чудовою франшизою! Залишимо вам тут посилання на один з мультиків, а далі ви вже зможете знайти всі інші за допомогою простого пошуку на сайті.