😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix несподівано закрив два серіали, які до цього сам і подовжував на нові сезони

Тепер фанати можуть не сподіватися на продовження.

Netflix

Стрімінговий сервіс Netflix оголосив про те, що скасовує продовження двох підліткових серіалів. До цього їх офіційно подовжували на другі сезони, але тепер фанати можуть не сподіватися на нові історії улюблених персонажів. Принаймні, у найближчий час.

Мова йде про серіали «Спільнота» та «Мені це не подобається». За даними The Hollywood Reporter така доля може зараз спіткати чимало проєктів. У випадку зі «Спільнотою» автори шоу вирішили, що зібрати великий акторський склад на майданчику в умовах пандемії буде «необґрунтовано дорого». Сценарій другого сезону ще не був готовий, хоча довелося зупиняти набір акторів.

У випадку з «Мені це не подобається», то тут сценарій уже написали, але через невизначеність із виробництвом Netflix вирішив відмовитися від проєкту. Водночас сервіс був задоволений показникам цих шоу, але не настільки, аби витрачати на нього потрібні суми.

Нагадаємо, що «Спільнота» — це вільна інтерпретація «Володаря мух». Шоу розповідало про підлітків, що потрапили в дивну копію свого рідного міста, де немає дорослих і виходу. Головні герої намагаються вибудувати спільноту зі своєю поліцією і правосуддям. Проблема в тому, що головна таємниця (як вони туди потрапили) так і не була розкрита.

«Мені це не подобається» — це серіал від творців серіалу «Дивні дива» з дуетом із «Воно» в головних ролях — Софія Лілліс та Вайаттом Олеффом. Це екранізація однойменного графічного роману Чарльзу Форсмана, що вийшов у 2017-му році.