Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix розкрив початок другого сезону «Відьмака»

Фанати одразу здогадалися, яку історію покажуть із самого початку.

Відьмак

Нещодавно Netflix відсвяткувала першу річницю «Відьмака». Сервіс вирішив відзначити це публікацією першої сторінки сценарію другого сезону серіалу. Якщо ж вам доводилося читати книги Анджея Сапковського, які і стали базою для створення шоу, то для вас не буде проблемою лише за цими декількома кадрами зрозуміти, про яку історію йде мова.

Перша сторінка розповідає про сім’ю, що приїжджає в маленьке поселення. Чоловік проходить через поламані ворота, та вирушає в трактир. У ньому виявляється порожньо, і він несподівано чує крик власної доньки. Повернувшись до возу, він застає дівчинку всю в крові, а її мати — мертвою. Його зненацька хапає чудовисько та тягне до лісу. Дівчинка біжить до маєтку, у якому горить одне з вікон.

Netflix раскрыла, как начнется второй сезон «Ведьмака». Фанаты уже знают, кого убьет Геральт и при чем тут «Игра престолов»

На протязі сцени глядачі чують голос Ґеральта. Він говорить поступово наступні слова:

Ти повторював кожен мій крок, але забирав тих, кого я обходив боком. Чому? Я повинен був залишитися один, чи не так? Мені варто починати боятися?

У коментарях до посту фанати зазначили, що це може бути початок розповіді «Дещиця істини», що розповідає про Нівеллена. Це людина, що вимушена жити з прокляттям на самоті в маєтку. Поруч із ним живе і брукса, яка і вбила поміщика з дружиною. Нівеллена, до речі, зіграє Крістофер Гів’ю, який виконував роль Тормунда в «Грі престолів».

Netflix раскрыла, как начнется второй сезон «Ведьмака». Фанаты уже знают, кого убьет Геральт и при чем тут «Игра престолов»

Коли саме вийде другий сезон «Відьмака» й досі невідомо.