Netflix опублікував звіт за 2019 рік, у якому вперше розповів про те, що довелося видалити або заборонити до показу за вимогами від деяких країн.
У 2015-му році в Новій Зеландії не стали показувати документальний фільм «Міст», який розповідає про самогубства на мосту «Золоті Ворота» в Сан-Франциско. За словами Netflix, його назвали «небажаним».
У 2017-му році В’єтнамське керівництво вимагало не показувати на території їхньої країни фільм «Суцільнометалева оболонка». Також, німецька комісія із захисту молоді заблокувала жахастик «Ніч живих мерців» Джорджа Ромеро, що вийшов у 1968-му році.
У 2018-му році сінгапурська комісія з розвитку засобів масової інформації одразу заборонила декілька телешоу: серіал «Раскосяченні», документальний фільм «The Legend of 420» та шоу «Cooking on High». Причиною блокування став показ вирощування та різноманітного вживання марихуани в усіх трьох картинах.
У 2019-му році комісія інформаційних технологій Саудівської Аравії висунула вимоги щодо блокування одного з епізодів ток-шоу Patriot Act, який розповідав про вбивство журналіста Джамалля Хашоґі в будівлі консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Також, у Сінгапурі заборонили до показу картину «Остання спокуса Христа» режисера Мартина Скорсезе, а ось бразильську пародійну комедію даного фільму суд Бразилії спочатку заборонив, а потім усе ж таки допустив до показу. У тому ж році Netflix відмовився вносити зміни в документальний фільм «Диявол по сусідству» незважаючи на те, що цього вимагав польский прем’єр-міністр Матеуш Моравецкий.
2020-тий рік тільки розпочався, а урядова комісія Сінгапуру вже встигла зажадати видалення бразильского комедійного серіалу «Останнє похмілля», який розповідає про те, як учні Ісуса приходят до тями після гучної вечірки «Таємна вечеря» та розуміють, що їхній вчитель зник.