😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Netflix звинуватили в расовій та гендерній дискримінації: справа дійшла до суду

Відома акторка вирішила покарати стрімінговий сервіс за «маленький гонорар».

Американська комедійна акторка Мо’Нік ще минулого року закликала на своїй сторінці в Instagram до блокування Netflix. За її словами, підставами для цього є расові та гендерні упередження сервісу. Після цього ситуація начебто нормалізувалася, і все стало спокійно, але не все так просто.

Декілька днів тому Мо’Нік подала на стрімінгову платформу до суду з тієї ж причини. У своєму позові вона обвинувачує Netflix у дискримінації її, як чорношкірої жінки. До такого висновку вона прийшла через те, що декілька років тому сервіс намагався укласти з нею договір на 500 тисяч доларів.

Мо'Нік
Мо’Нік

Таку суму їй пропонували за годинний епізод стендап-шоу. Водночас компанія укладала багатомільйонні угоди з іншими комедійними акторами. Наприклад, Девід Шапелл та Кріс Рок отримали від сервісу по 20 мільйонів доларів. Мо’Нік розцінила таку малу суму як натяк на її расову приналежність.

Окрім особистих претензій акторка звинуватила Netflix у відсутності расового різноманіття серед головного керівництва. Також вона заявила, що минулий виконавчий директор сервісу часто використовував «слово на “Н”» та гірше ставився до жінок-керівників, ніж до їхніх колег-чоловіків.

У Netflix заявили, що пропозиція була обґрунтована та справедлива, і на неї ніяк не вплинув колір шкіри акторки. Представники компанії будуть відстоювати честь сервісу в суді.

Зазначимо, що Мо’Нік найбільш відома за гру у фільмі Лі Деніелса «Скарб». Там вона зіграла злісну матір головної героїні. Саме за цю роль акторка отримала «Оскар» у 2010-му році.