😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Warner Bros. випустить «Хижих пташок» в онлайн-прокат

Схожу пропозицію щодо цілої низки своїх проєктів зробила і студія Universal.

Огляд Хижі пташки

Через пандемію коронавірусу, уже 24 березня «Хижих пташок» можна буде подивитися за 20 доларів в iTunes, Amazon та інших сервісах. Тобто, з моменту виходу фільму в широкий прокат пройшло менш ніж півтора місяці, а за правилами повинно пройти не менше трьох.

Схожі кроки вже зробила студії Disney. Вона випустила в цифрі дев’ятий епізод «Зоряних війн», а мультфільм «Крижане серце 2» вийшов на Disney+ на цілих три місяці раніше.

Universal зі свого боку 20 березня випустить «Полювання», «Емму» та «Людину-невидимку». Ці фільми стануть доступними для онлайн-прокату в день їхньої прем’єри протягом 48 годин та коштуватимуть ті самі 20 доларів. Відповідна пропозиція актуальна для мешканців США. Чи зможуть скористатися нею глядачі з інших країн, поки що невідомо.

Генеральний директор Universal Джеф Шелл зазначив, що першочерговим завданням для студії є забезпечення людей можливістю дивитися їхні улюблені фільми, не виходячи з дому.

У Universal Pictures є великий асортимент фільмів, які ми плануємо випустити у 2020 році. Ми не збираємося відкладати ці фільми, навіть у такий складний період.

Джеф Шелл