Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ніл Дракманн зізнався, що екранізація The Last of Us відрізнятиметься від гри

Менше екшну, більше драми персонажів і зміну «улюблених» епізодів Дракманна.

The Last of Us

Видання IGN поспілкувалося з Нілом Дракманном, який є творцем дилогії The Last of Us та виконавчим продюсером майбутньої екранізації тайтлу. Під час розмови мова зайшла про те, чи буде екранізація походити на гру. Виявилося, здебільшого схожість у проєктів буде, але довелося піти на значні зміни, оскільки тепер мова йде про серіал, а не про гру.

Що стосується поверхневих речей, наприклад, чи повинні [персонажі] носити такі ж сорочки, як у грі? Це не має значення — вони можуть носити ті ж речі, а можуть і не носити. Для нас важливіше зрозуміти, хто ці люди й  у чому суть їхньої подорожі.

Деякі моменти залишаються досить близькими [до гри]. Кумедно бачити в сценаріях HBO мої діалоги з ігор. Іноді вони сильно відхиляються в сторону заради кращого ефекту, адже ми маємо справу з іншим середовищем.

Наприклад, у грі потрібно багато екшну, щоби навчити гравця механіці. Потрібно більше насильства й більше видовищ, ніж у телешоу. HBO спонукав нас відійти від хардкорного екшну й зосередитися на драмі персонажів. Деякі з моїх улюблених епізодів сильно відрізняються від того, що було в грі, і я не можу дочекатися, коли люди їх побачать.

Ніл Дракманн

Виконавчим продюсером та сценаристом майбутнього серіалу виступає Крейґ Мейзік, який був шоуранером «Чорнобиля». Головні ролі виконають Педро Паскаль («Мандалорець») та Белла Ремсі («Гра Престолів»). Прем’єра очікується не раніше, ніж навесні 2022-го року.