😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ніл Патрік Гарріс розповів деякі деталі зйомок «Матриці 4»

Зірка серіалу «Як я зустрів вашу маму» також зіграє в сиквелі відомого фільму з Кіану Рівзом.

Серед акторів касту нової «Матриці» знайшлося місце і для зірки шоу «Як я зустрів вашу маму» Ніла Патріка Гарріса. Наразі невідомо, яка саме йому роль дісталася, але він трохи розповів про сам процес зйомок під час інтерв’ю для Variety. За його словами, Лана Вачовскі вирішила відмовитися від традиційних методів зйомки глобальних фільмів.

Не було відчуття, що ми працюємо над якимось великим проєктом, тому що здавалося, Лана займає своє улюблене місце, тому знімає на льоту, при природному освітленні. Іноді ми цілу годину чекали, поки хмари розсіються, а потім швидко знімали. Можна було б знімати за 30 хвилин цілі сторінки сценарію, а потім просто все монтувати… Можна подумати, що гігантський фільм розберуть на кадри, накладуть анімацію, будуть перевіряти кожен кадр. Я думаю, вона так прожила три попередні фільми, тому тепер хоче все зробити по-своєму. Ми не так часто відчували, що робимо якийсь величезний проєкт, тому що частіше робота викликала відчуття, що ми створюємо щось дуже інтимне.

Ніл Патрік Гарріс

Результат пошуку зображень за запитом нил патрик харрис как я встретил вашу маму

Окрім цього актора, у фільмі з’являться Яг’я Абдул-Матін 2 («Аквамен», «Ми»), Джессіка Генвік («Гра престолів», «Залізний кулак»), Джонатан Грофф («Мисливці за розумом») Пріянка Чопра («Рятівники Малібу»), Ендрю Колдуелл («Трансформери»). Звичайно, очікується й поява головних героїв оригінальної картини — Кіану Рівза та Керрі-Енн Мосс. Це не дивлячись на те, що саме з ними трапилося в «Матриці: Революції».

Прем’єра четвертої частини наразі запланована на HBO Max на 22 грудня 2021-го року.